خدمات قفل و رمز انواع گاوصندوق

بدون شک تامین امنیت اقلام داخل گاوصندوق در شرایطی که گاوصندوق در معرض دسترسی غیر مجاز قرار گرفته است از اهمیت بسیار بالای برخوردار است . فاکتورهای زیادی برای محقق شدن این امر برای یک گاوصندوق ایمن و ضدسرقت تعریف شده است اما آن چیزی که مشخص است و در مرحله اول امنیت گاوصندوق را ضمانت می کند قفل گاوصندوق است . در این مقاله انواع قفل گاوصندوق های مکانیکی و دیجیتالی به تفکیک موارد استفاده و همچنین برایند میزان امنیت در مقابل سرقت و همچنین طول عمر قفل و رمز گردآوری کرده ایم . اما قبل از معرفی انواع قفل ها و برندهای مختلف قفل گاوصندوق نباید از این نکته غافل شویم که آنچیزی که امنیت خود قفل را تضمین می کند مجهز کردن درب گاوصندوق به سیستم ضدسرقت است . چراکه اگر از بهترین نوع قفل نیز برای امنیت گاوصندوق استفاده کنیم بدون تجهیز و نصب سیستم ضدسرقت قفل گاوصندوق امنیت گاوصندوق تضمین نخواهد شد. در ادامه انواع قفل های گاوصندوق و همچنین مزایا و معایب آن ها را معرفی خواهیم کرد:

قفل کلیدی : این قفل خود به چند دسته کتابی، بالدار، برنجی، تاشو و … تقسیم می شود که برای گاوصندوق های ایران کاوه، گنجینه، گنج بان، خرم و انواع برند های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد . جزئیات و مشخصات هر کدام از این مدل قفل ها را می توانید با کیلیک بر تصویر قفل مشاهده کنید.

قفل رمزی مکانیکی: توصیه ما این است حتما برای گاوصندوق خود از قفل رمزهای مکانیکی استفاده کنید. این نوع قفل ها بسته به شرکت و کشور سازنده از کیفیت و قیمت متفاوتی برخوردار هستند.

قفل رمز دیجیتالی: این نوع قفل ها به خاطر پنل ساده و کاربردوستانه ای که دارند مورد استقبال عدیده مشتریان واقع شده است . این نوع قفل ها نیز بسته به شرکت و کشورسازنده از کیفیت و قیمت مختلفی برخوردار هستند. در این نوع از قفل های گاوصندوق، دیگر خبری از کلید برای باز کردن قفل گاوصندوق نیست، بلکه این قفل ها قادرند رمز گاوصندوق را بصورت الکترونیکی ذخیره کنند، و شما کافی است برای باز کردن درب گاوصندوق رمز الکترونیکی که برای قفل گاوصندوق تنظیم کرده اید را از طریق صفحه کلید روی درب گاوصندوق وارد نمایید و در صورت صحت رمز، درب گاوصندوق باز می شود.

توصیه ما این است که از ترکیب قفل و رمز برای گاوصندوق خود استفاده کنید چرا که ترکیب این دو در کنار هم امنیت بالایی را برای گاوصندوق فراهم می کنند . در صورت وجود کلید قفل گاوصندوق در اتاقی که گاوصندوق در آن تعبیه شده است، خطر شدیدی شما را تهدید می کند، و ممکن است دزدان کلید را پیدا کرده و به راحتی قفل گاوصندوق را باز کنند.بنابراین اگر اقلامی که در گاوصندوق نگهداری می کنید از میزان اهمیت بسیار بالایی برخودار هستند استفاده از قفل کلیدی گاوصندوق را به شما پیشنهاد نمی کنیم. بلکه باید از ترکیب قفل و رمز استفاده کنید.قفل رمز های مکانیکی در مقایسه با قفل های کلیدی پیچیدگی بیشتری داشته و یکسری ترکیبات امنیتی روی آن اعمال شده که به واسطه این ترکیبات میزان نفوذ پذیری امنیتی به آن کاهش یافته و بدنبال آن امنیت گاوصندوق افزایش می یابد. هرچند قفل رمز مکانیکی در مقایسه با قفل کلیدی پیچیده تر است اما در مقایسه با قفل های ترکیبی الکترونیکی پیچیدگی و ترکیبات کمتر و در نتیجه از امنیت کمتری برخوردار است.

برای دریافت مشاوره در مورد تعمیر و یا تعویض قفل گاوصندوق با ما تماس بگیرید.
۰۹۱۲۰۳۸۸۰۹۶
۰۹۱۰۰۸۴۶۸۲۸
غنی زاده


قفل گاوصندوق
قفل برنجی ایران کاوه
قفل بالدار
قفل ایران کاوه
برای اطلاع از انواع قفل های گاوصندوق بالدر و مقایسه کیفیت انواع مارک های مختلف
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *