خدمات قفل و رمز گاوصندوق های سوپر

قفل گاوصندوق مهمترین عامل تامین کننده امنیت گاوصندوق است بنابراین خرید قفل گاوصندوق به اندازه خود گاوصندوق از اهمیت بالایی برخوردار است . یکی از عواملی که باعث بالا رفتن تقاضای مشتری ها در خرید گاوصندوق های قدیمی شده است همین مسئله است چرا که در گاوصندوق های قدیمی از قفل های با کیفیت و ایمن تری استفاده شده است . توجه به این مسئله که تعمیر قفل گاوصندوق کار پیچیده ای است و این یک نقطه ضعف برای گاوصندوق های قدیمی به حساب می آید چرا که تکنولوژی ساخت گاوصندوق های قدیمی تقریبا از بین رفته است و امروزه از برندها و قفل های متفاوتی نسبت به گذشته استفاده می شود . امروزه برندهای زیادی در بازار موجود است که هر کدام تکنولوژی منحصر به فرد خود را دارند و مکانیزم قفل گاوصندوق های جدید تر پیچیده و به روزرسانی شده است. توجه داشته باشید که در هنگام خرید قفل و رمزها اموزش کار با قفل را حتما از فروشنده یاد بگیرید. گروه صنعتی ایران کاوه بهترین و مرغوبترین قفل گاوصندوق های سوپر و بانکی موجود در بازار ایران را با نازلترین قیمت ارائه می دهد .

چنانکه رمز گاوصندوق را فراموش کرده یا کلید گاوصندوق خود را گم کرده اید کافیست با مسئولین خدمات ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت پشتیبانی های لازم را انجام دهند.

تلفن خدمات : ۰۹۱۰۰۸۴۶۸۲۸

تلفن سفارش کالا : ۰۹۱۲۰۳۸۸۰۹۶

گروه صنعتی ایران کاوه خدمات قفل و رمز انواع گاوصندوق های کاوه ، ایران کاوه ، خرم ، گنجینه ، گنج بان ، نیکا ، تهران کاوه ، جواهران ، همگام صنعت ، موحدی ، ایران گنج و انواع برند های موجود در بازار را پشتیبانی می کند .

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *