آیا می دانید در فروشگاه گاوصندوق ایران کاوه چه نوع خدماتی ارائه می شود ؟!

تعمیر و نصب انواع قفل های گاوصندوق های ایران کاوه ، گاوصندوق گنجینه ، گاوصندوق گنج بان ، گاوصندوق خرم ، گاوصندوق کاوه و …

در صورت بروز مشکل در باز کردن گاوصندوق و یا نیاز داشتن گاوصندوق به سرویس دهی و یا حتی در صورت نیاز به مشاوره تلفنی و یا حضوری با ما تماس بگیرید .

۰۹۱۲۰۳۸۸۰۹۶

۰۹۱۰۰۸۴۶۸۲۸

چنانچه اشیاء گران قیمت داخل گاوصندوق می گذارید و نیاز به امنیت بسیار بالایی دارید می توان گاوصندوق خود را به سیستم های پیامکی و یا آژیری مجهز کنید . گاوصندوق ایران کاوه با داشتن متخصصین مجرب و ماهر در این زمینه ایفای نقش می کند .

برای ارتقاء گاوصندوق خود به رمز های دیجیتالی کره ای و یا ایران همچنین در صورت نیاز به خدمات رمزهای دیجیتال و با سفارش سیف باکس های دیجیتالی نیکا تماس بگیرید .

۰۹۱۲۰۳۸۸۰۹۶

۰۹۱۰۰۸۴۶۸۲۸

برای نصب و یا تعمیر انواع قفل رمز های مکانیکی ساخت کشورهای آمریکا ، کره جنوبی ، چین ، تایوان و ایران میتوانید از مهارت های متخصصان ما بهره مند شوید .

برای سفارش رمزهای مکانیکی و یا تعمیر قفل رمزهای مکانیکی با ما در تماس باشید .

۰۹۱۲۰۳۸۸۰۹۶

خدمات آموزش انواع قفل رمز های مکانیکی و دیجیتالی توسط گروه صنعتی ایران کاوه صورت میگیرد .

شما می توانید برای یادگیری نحوه تغیر رمز و رمزدهی دو و یا سه شماره ای از منوی سایت قسمت آموزش را انتخاب کرده و فایل های آموزشی مربوطه را دانلود کنید و یا در صورت نیاز به آموزش تلفنی و یا حضوری با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :

۰۹۱۲۰۳۸۸۰۹۶

۰۹۱۰۰۸۴۶۸۲۸

همانطور که میدانید یکی از معیار ها و فاکتور های مهم و تاثیرگزار در امنیت گاوصندوق وزن گاوصندوق می باشد . اگر وزن گاوصندوق از حد خاصی کمتر باشد به راحتی قابل حمل بوده و سارقین به جای باز کردن درب گاوصندوق خود گاوصندوق را به سرقت می برند و ما محدودیت وزن نیز داریم چراکه یک گاوصندوق خانگی با ماکسیمم قالب بتن خوری نهایتا ۳۰۰ کیلوگرم وزن خواهد داشت .

گروه صنعتی ایران کاوه برای رفع نواقص فوق با ثابت کردن گاوصندوق ازطریق جوش دادن گاوصندوق و قالب گیری و پیچ و مهره کردن اقدام کرده است .

از آنجایی که این عمل هزینه هایی افزون بر خود گاوصندوق برای مشتریان دارد می بایست تناسب قیمتی بین ثابت کردن گاوصندوق و خود گاوصندوق باشد  . و همچنین درب گاوصندوق نیز از امنیت بالایی برخوردار باشد تا این عمل مفید واقع شود .

برای استفاده از این خدمات با ما در تماس باشید .

۰۹۱۲۰۳۸۸۰۹۶

۰۹۱۰۰۸۴۶۸۲۸

امروزه نوسانات بازار و مشکلات زیست محیطی باعث بروز مشکلات کثیری شده است که از جمله آنها می توان به اختلال حافظه اشاره کرد . این یک امر طبیعی است که بر اثر مشکلات و حواس پرتی ها کلید گاوصندوق را گم کرده و یا رمز گاوصندوق را فراموش کرده باشیم . در چنین مواقعی با ما تماس بگیرید تا با کمک کادر مجرب و متعهدگاوصندوق ایران کاوه اقدام به بازگشایی گاوصندوق کنیم .

انواع برند هایی که گروه صنعتی ایران کاوه خدمات بازگشایی آن ها را ارئه می دهد به شرح ذیل می باشد :

گاوصندوق ایران کاوه ، گاوصندوق خرم ، گاوصندوق کاوه ، گاوصندوق تهران کاوه ، گاوصندوق تهران صنعت ، گاوصندوق گنجینه ، گاوصندوق گنج بان ، گاوصندوق جواهران ، گاوصندوق موحدی ، گاوصندوق ارجمندخواه ، گاوصندوق ایران گنج ، گاوصندوق آرکا ، گاوصندوق نیکا

چنانچه مارک گاوصندوق شما در لیست برند های مشروحه نیست تصویر گاوصندوق خود را برای ما ارسال کنید تا از خدمات ما بهره لازم را ببرید .

۰۹۱۰۰۸۴۶۸۲۸

۰۹۱۲۰۳۸۸۰۹۶

یکی از مواردی که ذهن شمارا هنگام خرید گاوصندوق مشغول می کند حمل گاوصندوق می باشد ؛ به هیچ وجه نگران این موضوع نباشید چرا که ساده تر از آنکه فکرش را بکنید قابل حل است . گروه صنعتی ایران کاوه کادری مجرب را برای حمل گاوصندوق دارا می باشد . پس نیازی نیست شما به فکر حمل گاوصندوق باشید کافی است با ما تماس بگیرید .
۰۹۱۲۰۳۸۸۰۹۶
۰۹۱۰۰۸۴۶۸۲۸
اگر محصول شما سیف باکس نیکا می باشد جایی برای نگرانی نیست چرا که سیف باکسا وزنی حدود ۱۰ الی ۳۰ کیلوگرم را دارند . ولی چنانکه محصول خانگی سفارش داده باشید بهترین کار این است که با شرکتی که از آن گاوصندوق خریداری کرده اید تماس بگیرید . آن ها به خوبی از عهده جابجایی گاوصندوق بر می آیند . زیرا روزی چندین مورد سفارش جابجایی گاوصندوق و نصب گاوصندوق در نقاط مختلف ایران را دارند .
برای حمل گاوصندوق خانگی یا گاو صندوق هایی که وزن کمتر از ۱۲۰ کیلو دارند  یک نفر فرد با تجربه کافیست. تنها ابزار نصاب گاوصندوق یک چرخ حمل گاوصندوق است. این چرخ حمل شامل ۶ چرخ در دو طرف خود است که به راحتی می تواند از پله ها بالا برود. ضمن این که فشار وزن گاوصندوق روی حمل کننده به حداقل می رسد. برای وزن های بالاتر از ۱۲۰ کیلو  نیازمند دو نفر نیرو و یک چرخ حمل گاو صندوق خواهید بود.

بنابراین اگر زمان خریداری گاوصندوق به شما توصیه می شود گاوصندوق سنگین انتخاب کنید، هرگز نگران جابجایی های بعد آن نباشید. چرا که یقینا وزن بالای صندوق به ضدسرقت بودن آن کمک می کند. زیرا سارق هم نمی تواند به راحتی آن را حمل و سرقت کند.

در صورت داشتن گاوصندوق قدیمی یا ضعیف توصیه میکنیم حتما اقدام به روز رسانی گاوصندوق خود نمایید.

تعمیرات-گاوصندوق , خدمات گاوصندوق , تعمیر گاوصندوق , خدمات گاوصندوق کاوه , خدمات گاوصندوق ایران کاوه , خدمات جابه جایی گاوصندوق , خدمات پس ازفروش گاوصندوق کاوه , تعمیر گاوصندوق , تعمیر گاوصندوق کاوه , تعمیر گاوصندوق گنج بان , تعمیر گاوصندوق خرم , تعمیر گاوصندوق ایران کاوه , تعمیر گاوصندوق دیجیتال , تعمیرات گاوصندوق , تعمیرات گاوصندوق کاوه , تعمیر رمز گاوصندوق , تعمیرات گاوصندوق ایران کاوه ,

مسئول خدمات : ۰۹۱۰۰۸۴۶۸۲۸

واحد خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران کاوه با بیش از ۲۰ سال سابقه به عنوان بهترین مرکز خدمات رسانی و پشتیبانی صندوق نسوز و ایمنی در ایران جهت ارائه سرویسهای تعمیراتی و خدماتی شامل تعمیر، آموزش رمز، بازگشایی، تعمیر و تعویض انواع قفل و دستگیره و اجزای تشکیل دهنده صندوق و نیز فروش قطعات استاندارد محصولات تولیدی ایران کاوه در سراسر کشور شروع به فعالیت گسترده نمود.
این شرکت مفتخر است در جهت جلب رضایت مشتریان و خدمات رسانی به ایشان، سرویس های فوق را در اقصی نقاط کشور در کمترین زمان ممکن به خریداران عزیز ارائه نماید .

برای استفاده از خدمات ما با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :

۰۹۱۲۰۳۸۸۰۹۶

۰۹۱۰۰۸۴۶۸۲۸

درباره ی سایت

محصولات ما در انواع گاوصندوق های نسوز سبک و سنگین و ضد سرقت، انواع دربهای خرانه بانکی ،خانگی ،درب فرار، صندوقهای امانات، فایلهای ایمنی در اندازه های مختلف با تکنولوژی منحصر به فرد و ایمن ، دربهای ایمنی آپارتمان با ویژگیهای متفاوت و مطابق سفارش مشتری و سایر محصولات دیگر با مطلوبترین کیفیت عرضه می شود. محصولات شرکت با سه سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ارائه میگردد‌.

چگونگی باز کردن درب گاوصندوق

به دلیل اینکه در صورت گم شدن کلید، گاو صندوق باید مکاهنیزمی داشته باشد که قابل باز شدن باشد تا از ماندن اجناس در داخل گاوصندوق جلوگیری شود اما این ضعفی است که سارقان هم از این مساله استفاده می کنند.

گاو صندوق ها انواع متفاوتی دارند که برای مصارف مختلف استفاده‌های خانگی یا تجاری به کار می روند و بر اساس کاربردشان اندازه و شکل های متنوعی دارند. گاو صندوق ها به دو دسته تقسیم می شوند:

      1. گاوصندوق های ضدحریق
      1. گاوصندوق های ضد سرقت

بسته به کاربرد گاوصندوق میتواند دیواری، زیر کف یا نوع ساده آن عمود بر زمین باشد.  گاو صندوق های ضد حریق در برابر آتش سوزی مقاوم هستند اما در برابر سرقت مقاومت کمتری دارند . اما گاوصندوقهای ضد سرقت به گونه ای ساخته می شوند که باز کردن آنها برای سارقین بسیار دشوار می باشد. اما ایراد این گاوصندوق های ضدسرقت این است که در برابر آتش مقاوم نیستند و همچون اجاقی تمام محتویات درون خود را می پزند و این امر به دلیل وجود چارچوب‌های فلزی تقویت شده و روکش فلزی آن‌ها می باشد.

پس می بایست اولویت بندی کنید که در مرحله اول امنیت برایتان مهم است یا حریق … .

در یک گاو صندوق، قفل مرکزی دارای جعبه دنده بوده که یک مجموعه از قطعات است که برای شناخت رمز ساخته شده اند. سازندگان گاوصندوق ها از جعبه دنده‌های مختلف استفاده میکنند تا امکان سرقت را کاهش بدهند.

حتی حرفه ای ترین سارقین نیز برای باز کردن گاو صندوق نیاز به زمان بسیار دارند که موجب می شود مجبور به انتقال گاو صندوق شوند. پس برای افزایش امنیت گاو صندوق ها، باید آنها را با پیچ شدن به دیوار یا زمین محکم کرد. همچنین امنیت گاو صندوق ها را با نصب در درون کمد می توان افزایش داد .

طرح و رنگ از شما *********** امنیت و ماندگاری از ما

خدمات-گاوصندوق , خدمات گاوصندوق , تعمیر گاوصندوق , خدمات گاوصندوق کاوه , خدمات گاوصندوق ایران کاوه , خدمات جابه جایی گاوصندوق , خدمات پس ازفروش گاوصندوق کاوه , تعمیر گاوصندوق , تعمیر گاوصندوق کاوه , تعمیر گاوصندوق گنج بان , تعمیر گاوصندوق خرم , تعمیر گاوصندوق ایران کاوه , تعمیر گاوصندوق دیجیتال , تعمیرات گاوصندوق , تعمیرات گاوصندوق کاوه , تعمیر رمز گاوصندوق , تعمیرات گاوصندوق ایران کاوه , آموزش رمزدهی , خدمات پس از فروش ، خدمات گاوصندوق نیکا ، خدمات انواع گاوصندوق ، حمل و نقل گاوصندوق ، جابجایی گاوصندوق ، بازگشایی درب گاوصندوق ، نصب رمز مکانیکی ، قبول سفارشات ، خدمات پشتیبانی

به ما ایمیل بفرستید