رمزگردون تایوانی گاوصندوق

قفل رمز های مکانیکی موجود در بازار به چند دسته تایوانی ، چینی ، ایرانی و آمریکایی تقسیم بندی می شود و راه های متفاوتی برای تشخیص و تمایز این مدل ها وجود دارد . که از جمله می توان به هک شدن کشور سازنده بر روی مغزی رمز ، درجه ظرافت و یا روان کار کردن رمز اشاره کرد ولی تشخیص این روش ها نیاز به مهارت دارد . بهترین راه خرید قفل رمز گاوصندوق از یک فروشگاه و یا وبسایت معتبر است . گروه صنعتی ایران کاوه تمای محصولات و متریال های خود را با دو سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد و هنگام تحویل کالا و یا نصب قفل رمز، آموزش های لازم برای یادگیری کاربری رمز و همچنین توضیحات لازم را در خصوص کالای خریداری شده و درجه ایمنی محصول خریداری شده ارائه می دهد

 

خدمات گاوصندوق ایران کاوه شامل تعمیر گاوصندوق , بازگشایی گاوصندوق , تعمیر قفل گاوصندوق , تعمیر رمز گاوصندوق , نصب رمز گاوصندوق , تعویض قفل و کلید گاوصندوق , تعویض رمز گاوصندوق , خدمات پس از فروش گاوصندوق , آموزش رمز گاوصندوق , خدمات جابجایی گاوصندوق , ساخت گاوصندوق سفارشی و . . .

نگران مفقود شدن کلید گاوصندوق و فراموش کردن رمز گاوصندوق خود نباشید واحد خدمات ایران کاوه با افراد مجرب در سریعترین زمان نسبت به بازگشایی و تعویض قفل گاوصندوق شما اقدام می نماید.

تلفن سفارش کالا : ۰۹۱۲۰۳۸۸۰۹۶

تلفن خدمات : ۰۹۱۰۰۸۴۶۸۲۸

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *