هشدار: قبل از شروع به یادگیری این مطلب آموزشی حتما دقت کنید که کلید گاوصندوق الکتریکی نیکا را داخل گاوصندوق قرار ندهید.

بازکردن درب گاوصندوق دیجیتالی نیکا برای اولین بار:

برای باز کردن درب گاوصندوق الکتریکی نیکا برای اولین بار ابتدا کاور پلاستیکی را که در جلوی پنل می باشد را برداشته و کلید را در جای خود قرار دهید و آن را در خلاف جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید و در نهایت دستگیره را در جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید تا درب گاوصندوق باز شود.

تعویض باتری های گاوصندوق الکتریکی نیکا:

گاوصندوق الکتریکی نیکا به ۴ عدد باتری ۱٫۵ ولتی نیاز دارد درب گاوصندوق نیکا را باز کنید و از قسمت پشت درب، درپوش محل قرارگیری درب را برداشته و باتری ها را در محل خود قرار دهید. مطمئن شوید که قطب های مثبت و منفی باتری ها را درست قرار داده باشید و همچنین باتری ها در محل خود به درستی نشسته باشند. استفاده از باتری های قلیایی توصیه می گردد.

گاوصندوق نیکا

بارگزاری رمز گاوصندوق نیکا

در حالی که درب گاوصندوق الکتریکی نیکا باز است دکمه قرمز را که در پشت درب و نزدیک لولا است فشار دهید چراغ زرد رنگ بر روی پنل روشن می شود وقتی دکمه را رها می کنید صدای کوتاهی می شنوید . اکنون بلافاصله رمز دلخواه خود را وارد کنید ( حداقل ۳ و حداکثر ۸ رقم ) و به وسیله دکمه ( # ) آن را تایید نمایید . رمز خود را به خاطر بسپارید و در حالیکه درب باز است چک کنید که رمز شما برنامه ریزی شده باشد .

تذکر: حتما قبل از بارگزاری رمز زبانه های گاوصندوق در حالی که درب باز است باید بیرون باشند. به عبارتی دستگیره را به حالت بسته چرخانده باشیم.

بارگزاری رمز گاوصندوق نیکا

زمان تعویض باتری های گاوصندوق نیکا

گاوصندوق  های الکتریکی نیکا با ۴ باتری ۱٫۵ ولتی کار می کند و وقتی باتری ها ضعیف هستند چراغ قرمز ( در قسمت وسط پنل ) به شما هشدار می دهد . جهت تست باطری ها فقط رمز خود را برای باز کردن درب ها وارد نمائید . اگر باتری ها ضعیف باشند چراغ قرمز روشن خواهد شد . پس می بایست آن ها را تعویض نمائید . شما باید رمز را دوباره برنامه ریزی کنید . جهت این کار مرحله بارگزاری رمز را تکرار کنید .

بازکردن درب گاوصندوق وقتی که رمز را فراموش کرده اید

در صورت فراموش کردن رمز گاوصندوق نیکا از کلید استفاده کنید . این روش دستی در هر زمان درب گاوصندوق را باز می کند. چنانکه کلید گاوصندوق را به هر نحوی گم کرده اید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن متخصصین گروه صنعتی نیکا به صورت حضوری شما را در بازگشایی درب گاوصندوق راهنمایی کنند.

۰۹۱۲۰۳۸۸۰۹۶

۰۹۱۰۰۸۴۶۸۲۸

نصب گاوصندوق های الکتریکی نیکا

جهت کاهش خطر دزدی می توان گاوصندوق های الکتریکی نیکا را به زمین یا دیوار با استفاده از سوراخ هایی که به قطر ۸ میلی متر و رولت بولت متصل نمائید صندوق عمودی بسته می شود .